Novosti
Zadnje Penjano
Site Info
Pomoć
eMail Administratoru
FAQ
made by 42  
Penjani smjerovi
Od datuma:     Do datuma:     
 
Datum Smjer Gora Ocjena Penjač Partneri Društvo
20.10.2019   Gocce di Pietra Sklop 5c Rene Lisac Bruno Matković AO Željezničar
20.10.2019   Noćni posao Radetina greda 4b Krešimir Klasan Tečajci (Fran, Valent) AO Željezničar
20.10.2019   Weg der undergehenden Sonne Točila 5a+ Ines Škrobot Dejan Manče AO Željezničar
20.10.2019   Weg der undergehenden Sonne Točila 5a+ Ozren Rasonja Marko Ljubešić AO Željezničar
20.10.2019   Ali G onda Rocks Radetina greda 5c Tin Samardžić Manuel AO Željezničar
20.10.2019   Točno u podne Radetina greda 5a (4c, A1) Tihomir Klarić Tibor Bešenić, Marija Mažić AO Željezničar
20.10.2019   Weg der undergehenden Sonne Točila 5a+ Dejan Mance Ines Škrobot AO Željezničar
20.10.2019   Noćni posao Radetina greda 4b Valent Balun Krešimir Klasan, Fran Crnogorac AO Željezničar
20.10.2019   Austrijski Točila 5a+ Marin Visković Toni Gunjina, Katarina Tupek AO Željezničar
19.10.2019   Noćni posao Radetina greda A0/4b Katarina Marija Tupek Marija Mažić i Tihomir Klarić AO Željezničar
19.10.2019   Winetu/Orada Točila 5c Marin Visković Roko Margan AO Željezničar
19.10.2019   Autobusom do Trsta Radetina greda IV/III Valent Balun Dejan Mance AO Željezničar
19.10.2019   Autobusom do Trsta Radetina Greda IV+/III Dejan Mance Valent Balun AO Željezničar
19.10.2019   Noćni posao Radetina greda 4b Tihomir Klarić Katarina Tupek, Marija Mažić AO Željezničar
19.10.2019   Gocce di Pietra Sklop 5c Tin Samardžić Ines Škrobot AO Željezničar
19.10.2019   Lijevi žljeb Sklop V,5a Tin Samardžić Krešimir Klasan, Ines Škrobot AO Željezničar
19.10.2019   Tri mesara buhu klala Sklop 5-/4+ Ozren Rasonja Danko Ferber, Tibor Bešenić AO Željezničar
19.10.2019   Long Step Sklop 5b Ozren Rasonja Danko Ferber, Tibor Bešenić AO Željezničar
19.10.2019   Colori d'autunno Rujičin kuk 6a+ Marko Brajkovic Martin Zajsek AO Matica
19.10.2019   Lijevi Žlijeb Sklop V, 5a Ines Škrobot Krešimir Klasan, Tin Samardžić AO Željezničar
19.10.2019   Gocce di Pietra Sklop 5c Ines Škrobot Tin Samardžić AO Željezničar
19.10.2019   Marabu klasika Sklop V/IV Krešimir Klasan Tečajac (Fran) AO Željezničar
19.10.2019   Lijevi žlijeb Sklop V,5a Krešimir Klasan Tin Samardžić, tečajac (Ines) AO Željezničar
19.10.2019   One step beyond Strogir V Rene Lisac Manuel AO Željezničar
19.10.2019   Marabu klasik Sklop V Rene Lisac Manuel AO Željezničar
13.10.2019   Hugga wugga Paklenica - Ljuska 6a Lucija Ujdenica Matko Patekar AO Željezničar
13.10.2019   Mosoraški Anića Kuk 6a/4b Tomislav Lopandić Vedran Sudar AO Željezničar
13.10.2019   Armadillon Kuk od Skradelin 6a Nikola Kufrin Ozren Pilipović AO Velebit
13.10.2019   Celjski stup Mali Ćuk 5b Rene Lisac Marija Čuček AO Željezničar
13.10.2019   Aigor Kuk od Skradelin 5b Iva Cviljak Čulić Eva Dafčik Močnik AO Željezničar
13.10.2019   Oprosti mi pape Veliki Vitrenik 4a (4a, 3, 4a) Katarina Marija Tupek Dado Mesarić AO Željezničar
13.10.2019   Oliver Dragojević Veliki Vitrenik III Ivana Kasum Bruno Matković, Danko Ferber AO Željezničar
13.10.2019   Oprosti mi pape Veliki Vitrenik 4a Ivana Kasum Bruno Matković, Danko Ferber AO Željezničar
13.10.2019   Pixie & Dixie Kuk od Skradelin 5a,A0/4,3 Ines Škrobot Dino Čapo, Antun Gunjina AO Željezničar
13.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk V- Roko Margan Marko Ljubešić AO Željezničar
13.10.2019   Oliver Dragojević Veliki Vitrenik III Ozren Rasonja Marin Šapit AO Željezničar
13.10.2019   Oprosti mi pape Veliki Vitrenik 4a Ozren Rasonja Marin Šapit AO Željezničar
13.10.2019   Mosoraški Anića kuk 6a/4b Vedran Sudar Tomislav Lopandić AO Željezničar
12.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk V/IV-III Ozren Rasonja Sanja Đurin AO Željezničar
12.10.2019   Centralni kamin Veliki Ćuk 5b/4b Tomislav Lopandić Tibor Bešenić AO Željezničar
12.10.2019   Josipa Debeljaka Kuk Tisa 4a Ivana Kasum Ana Pavičić, Danko Ferber AO Željezničar
12.10.2019   Ča je od Draga je od Draga Kuk od Skradelin 5b Roko Margan Marin Šapit AO Željezničar
12.10.2019   Tinkara V+ Roko Margan Marin Šapit AO Željezničar
12.10.2019   Josipa Debeljaka Kuk Tisa 4a Katarina Marija Tupek Aja Mijic i Marija Cafuta AO Željezničar
12.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk -V/IV-III Dejan Mance Vedran Sudar AO Željezničar
12.10.2019   Bijela rampa Veliki Ćuk III Dejan Mance Vedran Sudar AO Željezničar
12.10.2019   Z greben Kuk od Skradelin IV/III/II Ines Škrobot Krešimir Klasan AO Željezničar
12.10.2019   Z greben Kuk od Skradelin IV/III,II Krešimir Klasan Tečajac (Ines) AO Željezničar
12.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk V/IV,III Krešimir Klasan Tečajac (Luka) AO Željezničar
12.10.2019   Toja Komornjak IV/III+ Jurica Veić Ante Skorup AO HPD Mosor
12.10.2019   Nosorog Kukovi ispod Vlake 4b+ Iva Cviljak Čulić Borna Vukadinović AO Željezničar
12.10.2019   Ča je od Draga je od Draga Kuk od Skradelin 5b Iva Cviljak Čulić Borna Vukadinović AO Željezničar
12.10.2019   Mosoraški Anića kuk 6a Rene Lisac Marko Lisac AO Željezničar
12.10.2019   Tinkara Paklenica - Veliki Ćuk VI-/IV, V Lucija Ujdenica Marko Ljubešić AO Željezničar
12.10.2019   Ča je od Draga je od Draga Paklenica - Kuk od Skradelin 5b Lucija Ujdenica Marko Ljubešić AO Željezničar
12.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk V-/III-IV Ines Škrobot Antonijo Begić AO Željezničar
12.10.2019   Bijela rampa Veliki Ćuk II - III Tomislav Lopandić Tibor Bešenić AO Željezničar
12.10.2019   Dr Brahm Anića Kuk 5c+/A0 Nikola Kufrin Ozren Pilipović AO Velebit
12.10.2019   Srednje rebro Veliki Ćuk -V/IV-III Vedran Sudar Dejan Mance AO Željezničar
12.10.2019   Bijela rampa Veliki Ćuk III Vedran Sudar Dejan Mance AO Željezničar