Novosti
Zadnje Penjano
Site Info
Pomoć
eMail Administratoru
FAQ
made by 42  
Penjani smjerovi
Od datuma:     Do datuma:     
 
Datum Smjer Gora Ocjena Penjač Partneri Društvo
12.5.2024   Aigor Kuk od Skradelin 5b Iva Medić Nikola Prpić, Marta Žižek AO Matica
12.5.2024   Omladinski Klek - Južna stijena 4c,A0/4b,A0 Ante Brizić Marko Ljubešić AO Željezničar
12.5.2024   Glava Klek 5b Ivica Pletikosa Rene Lisac AO Željezničar
12.5.2024   HPD 90 Klek 6a+ Ivica Pletikosa Rene Lisac AO Željezničar
12.5.2024   Smer Čez Plošće Tulove Grede V/IV Mislav Maleković Jan Holetić, Karlo Mikuljan AO Velebit
12.5.2024   Poluprvenstvena Južne stijene V+/V, IV Nikolina Vodopić Bruno Crljenić AO Velebit
12.5.2024   Smer čez plošče, izlaz kroz smjer Greblje Tulove grede V/IV/III Andrea Vukojić Robert Manestar, Perica Zrnić AO Velebit
12.5.2024   Dragmanov var. (izlaz HPD) Klek - južna stijena 5b Darko Kožina Darija Perić AO Željezničar
12.5.2024   Barbarina Smer Tulove Grede IV+/II-III Andreja Topolovec Vedran Štifanić AO Velebit
12.5.2024   Tulova smer Tulove grede - JZ stijena V- Jere Bobic Matija Kapetanić, Kresimir Vuksic AO Velebit
12.5.2024   Glava Klek 5c, A0/4a-5b Nataša Petrin Vid Prpić AO Željezničar
12.5.2024   HPD90 Klek 6a+, A0 Nataša Petrin Borna Vukadinović AO Željezničar
12.5.2024   Singing in the rain Rujičin kuk 5b, A0 Ivona Bogović Ognjen Bogović AO Velebit
12.5.2024   Tulova smer Tulove grede - JZ stijena III Matija Kapetanić Jere Bobica, Krešimir Vuksic AO Velebit
12.5.2024   Smer čez plošče, izlaz kroz smjer Greblje Tulove grede V/IV, III Perica Zrnić Andrea Vukojić, Robert Manestar AO Velebit
12.5.2024   Tulova smer Tulove grede 3 Ana Novotny Nika Žagar i Katarina Šipić AO Velebit
11.5.2024   Velebit express Rujičin kuk 5a, A0 Ivona Bogović Ognjen Bogović AO Velebit
11.5.2024   La figlia del Capitano Rujičin kuk 5a, A0 Ivona Bogović Ognjen Bogović AO Velebit
11.5.2024   Omladinski Klek - južna stijena 5a Darko Kožina Dora Gorjan, Ivan Jović AO Željezničar
11.5.2024   List Klek - jugozapadna stijena 5a Darko Kožina Dora Gorjan AO Željezničar
11.5.2024   Dragmanov smjer Klek VI-, A0 Nataša Petrin Ivica Pletikosa AO Željezničar
11.5.2024   Ogledalo Klek 5c, A0 Nataša Petrin Ivica Pletikosa AO Željezničar
11.5.2024   Rodila mama šeptrlju Klek - Vjetrometina 5a-,A0/5a Ante Brizić Nikica Lovrić AO Željezničar
11.5.2024   List Klek - Vjetrometina 4a,A1 /4b Ante Brizić Nikica Lovrić AO Željezničar
11.5.2024   Dragmanov Klek VI/IV Ivica Pletikosa Natasa Petrin AO Željezničar
11.5.2024   Ogledalo Klek 6a+, A0 Ivica Pletikosa Natasa Petrin AO Željezničar
5.5.2024   Velebit Express Dabarski Kukovi 5b Bruno Drljanovčan Matija Kapetanić AO Velebit
5.5.2024   Starter Dabarski kukovi 4b Ana Novotny Ivona Bogović AO Velebit
5.5.2024   Vamos a la plaja Kuk od Korita 5c, A0 Andreja Topolovec Mislav Maleković AO Velebit
5.5.2024   Bibl und Bubl Greben od Kuka od Korita 5a Jere Bobic Damir Lacković Mrci AO Velebit
5.5.2024   Bibl und Bubl Greben od Kuka od Korita 5a/4c Darija Tokić Sandro Ristic AO Velebit
5.5.2024   Vamos A La Playa Kuk Od Korita 5c/A0 Mislav Maleković Andreja Topolovec AO Velebit
5.5.2024   Sjeverno rebro Veliki Ćuk 4b+ Marin Šilić David Epler AO HPD Mosor
5.5.2024   Spit Bull Kukovi ispod Vlake 145 Iva Medić Jelena Cerinski, Martina Vujnović AO Matica
5.5.2024   Pika pika Veliki cuk VII, A0 Ivica Pletikosa Danijel Salopek, Ivana Mance AO Željezničar
5.5.2024   Vamos a la plaja Kuk od korita 5c, Ao(6b+) Andrea Vukojić Sunčica Hrašćanec AO Velebit
5.5.2024   La špranca del uživanca Rujičin kuk V+ Perica Zrnić Ognjen Bogović AO Velebit
5.5.2024   Starter Rujičin kuk 4c Ivona Bogović Ana Novotny AO Velebit
5.5.2024   Flex i Rex Kuk od Skradelin 5c Darko Kožina Dora Gorjan, Luka Ilić AO Željezničar
5.5.2024   Doktor Frankenstiin Kuk od Skradelin 5c Darko Kožina Lucija Friščić AO Željezničar
5.5.2024   Aigor Kuk od Skradelin 5b Ante Brizić Jakov Budić, Alba Zoe Gržin AO Željezničar
5.5.2024   Nosorog Kukovi ispod Vlake 4b+,A0/4a+ Ante Brizić Igor Poljak AO Željezničar
5.5.2024   Singing in the rain Rujičin Kuk 5c Nikolina Vodopić Patrik Macukić AO Velebit
5.5.2024   Srednje rebro Veliki Ćuk V+/III-IV+ Nataša Petrin Vid Prpić, Sara Malić AO Željezničar
5.5.2024   Velebit Express Dabarski kuk 5b Matija Kapetanić Bruno Drljanovčan AO Velebit
5.5.2024   Danaja Paklenica 5b, A0(5b) Marko Smetko Borna Vukadinović AO Željezničar
5.5.2024   Brid za veliki čekić Paklenica 5b+,A0(4a) Marko Smetko Borna Vukadinović AO Željezničar
4.5.2024   Flex & Rex Paklenica 5a Marko Smetko Mateja Črnko i Petra AO Željezničar
4.5.2024   Spit Bull i Nosorog Paklenica 5a Marko Smetko Mateja Črnko AO Željezničar
4.5.2024   Starter Rujičin kuk 4c Matija Kapetanić Ivona Bogović AO Velebit
4.5.2024   Bijela Rampa Veliki Ćuk II Ante Brizić Toni G AO Željezničar
4.5.2024   Sjeverno rebro Veliki Ćuk 4b+,A0/4b Ante Brizić Toni G AO Željezničar
4.5.2024   La figlia del Capitano Rujičin kuk 5c Andreja Topolovec Damir Lacković Mrci AO Velebit
4.5.2024   Starter Rujičin kuk 4c Ivona Bogović Matija Kapetanić AO Velebit
4.5.2024   La figlia del Capitano Rujičin kuk 5c Andrea Vukojić Bruno Drljanovčan AO Velebit
4.5.2024   Bibl und Bubl Greben od Kuka od Korita 5a Perica Zrnić Vedran Štifanić AO Velebit
4.5.2024   Ca je od Draga je od Draga Kuk od Skradelin 6b+ Ivica Pletikosa Borna Vukadinovic AO Željezničar
4.5.2024   Kameni croissant Kuk od Skradelin 6a Ivica Pletikosa Borna Vukadinovic AO Željezničar
4.5.2024   Watersong varijanta Veliki Ćuk 5c Iva Medić Jelena Cerinski, Martina Vujnović AO Matica
4.5.2024   Akademski Anića kuk - zapadna stijena 5a Iva Medić Jelena Cerinski, Martina Vujnović AO Matica
4.5.2024   Oprosti mi pape Veliki Vitrenik 4a Marin Šilić Aleksandar Brborović, David Epler AO HPD Mosor
4.5.2024   Snoopy Veliki Vitrenik 3 Marin Šilić Aleksandar Brborović, David Epler AO HPD Mosor
4.5.2024   Josipa Debeljaka Kuk Tisa 4a Marin Šilić David Epler AO HPD Mosor
4.5.2024   Altweibersommer Kuk od Korita 5b+ Jere Bobic Sandro Ristic AO Velebit
4.5.2024   La Figlia Del Capitano Dabarski Kukovi 5c Bruno Drljanovčan Andrea Vukojić AO Velebit
4.5.2024   La Figlia Del Capitano Rujičin Kuk 5c Nikolina Vodopić Sunčica Hrašćanec AO Velebit
4.5.2024   Starter Rujičin kuk 4c Darija Tokić Kresimir Vukšić AO Velebit
4.5.2024   Sjeverno rebro Veliki Ćuk 4b+ Darko Kožina Ivana Lerinc, Sara Malić AO Željezničar
4.5.2024   Abseil pista Anića kuk - Stup 4b Darko Kožina Ivana Lerinc, Sara Malić AO Željezničar
4.5.2024   Danaja Anića kuk, Stup 5b Nataša Petrin Dora Gorjan, Drago Anić-Ivičić AO Željezničar
4.5.2024   Abseil pista Anića kuk, Stup 5a Nataša Petrin Dora Gorjan, Drago Anić-Ivičić AO Željezničar
4.5.2024   Velebit Express 5c Ana Novotny Ivan Prepolec i Karlo Mikuljan AO Velebit